Düzce Çıkışlı Kuzey Ege Turu 2 Gece 3 Gün

türkiye (0)
Kişi başı / Fiyat 999
  • Yurtiçi Turlar
  • Tur rehberleri

Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da

Bu Güzel Yerleri Bizimle Gezip Görmeye Ne Dersiniz?

Ayvalık

Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da

Cunda Adasında Balık Bir Başkadır...

Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da

Açıklama

📅Tur Tarihleri 📅
25-27 Haziran 2021
16-18 Temmuz 2021
6-8 Ağustos 2021
(Perşembe Geceleri Kalkışlı)

Ücrete Dahil Hizmetler:
* Özel tur Otobüsleri ile ulaşım.
* 2 gece belirtilen Otellerde YP konaklama.
* 2 Sabah kahvaltısı(Otelimizde Açık Büfe)
* 2 Akşam yemeği(Otelimizde Açık Büfe veya Set Menü)
* Programda belirtilen geziler.
* Profesyonel ve Kokartlı Rehberlik hizmetleri.
* Bozcaada Vapur Ücretleri
* Araç İçi İkramlar.
* 1618 nolu Yasaya Göre Zorunlu Seyahat Sigortası.

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler
* Öğle yemekleri.
* Yemeklerde alınacak içecekler.
* Ekstra harcamalar.
* Müze ve ören yeri giriş ücretleri.
* Ayvalık Tekne Turu


Program

1.Gün(Cuma / BOZCAADA) :
Sabah kahvaltısı Molası ve gerekli molaların ardından Geyikli Vapur iskelesine ulaşacağız. Vapurumuzla Bozcaada’ya geçeceğiz. Bugün ilk durağımız Bozcaada. Bozcaada’ya varışımız da bizi Bozcaada Kalesi karşılıyor olacak, kaleyi panoramik olarak gördükten sonra ada sokaklarında geziyoruz. Adanın Türk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adaya özgü Üzüm’lerin yapıldığı fabrika satış mağazasına gidiyor ve hediyelik  almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarının ardından Rehberimizin belirleyeceği serbest zaman diliminde dileyen konuklarımız meşhur Ayazma Plajı‘na gidebilirler. Yüzme molasının ardından Gün sonunda Bozcaada’dan ayrılıyoruz.Gün Sonu Akşam Yemeği ve Konaklamak için Kazdağları,’nda bulunan Otelimize Doğru yola koyuluyoruz.

2.Gün(Cumartesi / KAZDAĞLARI – ASSOS )
Güzel bir Sabah kahvaltısından sonra Otelimizden ayrılarak turumuza Kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bugün Doğa Zamanı. Rotamız Ege’nin meşhur Kazdağıları Milli ParkıBölgesi. Adatepe Köyü ilk durağımız. En Yüksek NoktaZeus Altarı. Kazdağılarından sonra Assos‘a geçiyoruz. Assos Antik Kenti’ne Geçiyoruz. Assos’un bir diğer adı olan Behramkale Köyü‘nde kahve molamız ve Yüzme Serbest Zamanlarımızdan sonra Gün Sonu Akşam Yemeği ve Konaklamak için Kazdağılarında bulunan Otelimize Doğru yola koyuluyoruz.

3.Gün(Pazar / AYVALIK-CUNDA ADASI-ŞEYTAN SOFRASI ) :
Otelimizde alacağımız Güzel Bir Sabah kahvaltısı sonrası gezimize devam ediyoruz. Bugün son durağımız Ayvalık. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, Kapıları, alınlıklar, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp,çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonra Cunda adası gezimize başlıyoruz. Cunda Adası, Cennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi), Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Sonraki durağımız Şeytan Sofrası. Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak bir sofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayak izi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğleden Sonra Gerçekleşecek Tekne Turumuza(Extra Ücretidir) dileyenler katılabilirler. Gün bitiminde Turumuzu sonlandırarak geri dönüşe geçiyoruz. Balıkesir, Bursa, Kocaeli güzergâhı üzerinden Düzce ve yola çıkıyoruz. Bir başka organizasyonda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.


Yorumlar

Yorum Bırak
0 Yorumlar
  • Pozisyon
  • Tourist guide
  • Fiyat
  • Kalite