Ayvalık Cunda Adası Bozcaada Asos Turu

(0)
Kişi başı / Fiyat 389
  • Yurtiçi Turlar
  • ENGELLİLER İÇİN ERİŞİM
  • İzin verilen gruplar
  • Sesli rehber
  • Tur rehberleri

Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da

Bu Güzel Yerleri Bizimle Gezip Görmeye Ne Dersiniz?

Ayvalık

Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da

Cunda Adasında Balık Bir Başkadır...

Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da
Düzce Çıkışlı Ayvalık Turu Oturbutur'da

Açıklama

TUR UCRETİNE DAHİL OLAN HİZMETLER

* Lux otobüslerle ulaşım
* Otellerde Yarım pansiyon Konaklama ( 1 Akşam Yemeği- 1 Sabah Kahvaltısı)
* Tüm Çevre gezileri
* oturbutur.com otobüs ici ikramlar
* 1618 sayılı Kanuna Gore Zorunlu Seyehat sigortası
* oturbutur.com Güvencesi
* Rehberlik Hizmeti
* Ek Hizmetler
* Feribot Geciş Ücretleri

TUR UCRETİNE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

* Tum Oğlen Yemekleri
* Tum Yemeklerde alınan icecekler
* Ozel Harcamalar
* Extra belirtilen Tum Organizasyonlar


Program

1.GÜN:

23.30 Akçakoca Kalkış  ( Merkez BİM Önü )

24:00 oturbutur.com Ofisi Önü ( İstanbul Caddesi Yapı kredi Bankası Karşısı) kalkış yaparak otobüs içi ikramları eşliğinde Yalova – Bursa – Susurluk üzerinden Ayvalık bölgesine doğru hareket.

2GÜN: CUMARTESİ: AYVALIK –ŞEYTAN SOFRASI – CUNDA ADASI 

Sabah zeytinli köyündeki kahvaltı ( Extra) sonrası Ayvalık gezimize başlıyoruz. Ayvalık ve Sarımsaklı plajını gezip, kapı tokmakları, pencereleri, tahta ve taş işçiliği ile görülmeye değer Ayvalık evlerini görüp, çarşı içinde vakit geçiriyoruz. Daha sonar Cunda adası gezimize başlıyoruz. Cunda Adası, Şeytan SofrasıCennet Tepesi, Çınarlı Camisi,( eski Aghia Yorgi Kilisesi),Taksiyarhis Kilisesi göreceğimiz yerler arasındadır. Şeytan Sofrası: Çamlık Orman Kampının yukarısındadır. Eski bir lav birikintisi olan tepe yuvarlak birsofraya benzer. Demir kafes içinde şeytana ait olduğu söylenen kocaman bir ayakizi vardır. Çam ormanları ile kaplı Ayvalık adalarına hakim yüksek bir tepe olan Şeytan Sofrasından manzarayı seyrediyor ve fotoğraf çekiyoruz. Öğlen yemeği (extra) için vereceğimiz molamızda Cunda adasının meşhur lokantalarında Papalina, deniz mahsulleri, mezeleri ve zeytinyağlı ot yemekleri ile ege lezzetlerinin tadına varabilirsiniz. Öğlen Yemeği sonrası otelinize doğru hareket ediliyoruz dileyen misafirlerimiz akşam yemeğine kadar. Denizi kullanabilirler.

3.GÜN: BOZCAADA

Sabah kahvaltı sonrası rehberimizin daha önce belirteceği saatte otelden ayrılıp. Bozcaada’ya hareket ediyoruz Bozcaada’ya varışın ardından ada sokaklarında geziyoruz. AdanınTürk ve Rum mahallelerinde yapacağınız geziden sonra adaya özgü şarapların yapıldığı Talay  Şarap Fabrikası'nı geziyor ve hediyelik şarapları almak isteyen misafirlerimizin hediyelerini almalarının ardından meşhur Ayazma plajında doğru hareket ediyor ve ayazma plajında yüzme molası veriyoruz bu sürede dileyen misafirlerimiz ayazma koyunun serin sularına atlayabilir yüzmek istemeyen misafirlerimiz ise deniz kenarındaki restoranlarda dinlenebilirler. Yüzme molasının ardından Bozcaada da ayrılıp Çanakkale, Tekirdağ, Keşan güzergâhı üzerinden Düzce’ye doğru yola çıkıyoruz ve akşam saatlerinde Düzce’ye varıyor bir başka gezimizde birlikte olmak dileğiyle diyor ve sizlerden ayrılıyoruz


Yorumlar

Yorum Bırak
0 Yorumlar
  • Pozisyon
  • Tourist guide
  • Fiyat
  • Kalite