OTURBUTUR ayrıcalığı ile başta güzel ülkemiz olmak üzere birçok ülkenin büyülü ve göz kamaştırıcı kültürünü profesyonel ekbimiz ve kokartlı rehber eşliğinde eğlenerek en iyi otellerde dinlenerek, size özel uygun fiyat garantisi ile tanımaya hazır mısınız?

Yurt içinde;

Düzce,Bolu,Antalya,Bodrum,Marmaris,Ayvalık,Pamukkale,Kuşadası,Çanakkale,Trabzon vb.

Yurt dışında;

İspanya Barselona Madrid Turları, Benelüx Paris Disneyland Turları, Kıbrıs Turları, Almanya Berlin Düseldorf Frankfurt Turları, İtalya Roma Floransa Venedik Turları, İngiltere Londra Turları, Yunanisatan Selanik Balkanlar Turları, Prag Viyana Budapeşte Avusturya Macaristan Çek Cumhuriyeti Turları gibi yurtdışı seçeneklerinin olduğu okul turlarına size özel programlarla katılabilirsiniz.

Ayrıca OTURBUTUR sizlere bölüm hocalarının ve rehber öğrencilerin yardımıyla üniversitelerin bölüm, yurt, kütüphane, laboratuvar, atölye ve sosyal olanaklarını görebileceğiniz, yaşayacağınız şehiri yerinde tanıyarak kafanızdaki soru işaretlerini giderme şansı tanımaktadır. Birçok üniversiteye lise düzeyindeki öğrencilerle okul turları düzenleyebilirsiniz.

Yorum Yap

E-Posta adresiniz 3. şahıslar ile paylaşılmaz. İletişim için tüm alanlar zorunludur.