OTOBÜS KİRALAMA

Champ de Mars, 5 Avenue Anatole, 75007 Paris (0)
Kişi başı / Fiyat 0

Açıklama

Otobüs Kiralama Hizmetleri

Aşağıdaki bilgiler doğrultusunda şehir içi ve şehir dışı taşımacılık ihtiyaçlarınız için OTURBUTUR’dan araç talep edebilirsiniz. Yada OTURBUTUR’dan Paket Tur talep edebilirsiniz.

Hangi Hallerde Otobüs / Midibüs / Minibüs Kiralayabilirsiniz ?

* Şirket içi etkinlikleri,Piknik,Konser vb. toplanma organizasyonlarında kiralama talep edebilirsiniz.
* Düğün, Cenaze vb. gibi şehir içi veya şehir dışı toplu ulaşım gerektiren hallerde kiralama talep edebilirsiniz.
* Bir grubun özel nedenlerle bir noktadan başka bir noktaya transfer edilmesi gerektiğinde kiralama talep edebilirsiniz.

Hangi Hallerde Otobüs / Midibüs / Minibüs Kiralaması YAPAMAZSINIZ ?

Günübirlik tur  / gezilerde sadece otobüs kiralayamazsınız. 
Neden ? 1618 Sayılı kanun gereği bu hizmet Seyahat acentesince yapılması gereken münhasır hizmettir. Otobüs + Rehber +Tur planı ve talebe göre öğünler seyahat acentesince paket olarak size verilmesi Kanunen zorunludur

Konaklamalı tur / gezilerde sadece otobüs kiralayamazsınız.
 Neden ? 1618 Sayılı kanun gereği bu hizmet Seyahat acentesince yapılması gereken münhasır hizmettir. Otobüs + Rehber +Tur planı + Zorunlu seyahat sigortası + Otel konaklaması ve talebe göre öğünler seyahat acentesince paket olarak size verilmesi kanunen zorunludur.

Hızlı, Güvenli bir seyahat; sunan 16 Kişilik Mercedes Sprinter taşımacılıkta en popüler Minibüslerden bir tanesidir. Küçük gruplar için rahat, hızlı ve keyifli seyahat imkanı sunan Sprinter, minibüs sınıfının en konforlu taşıma araçlarından bir tanesidir.

Rahat, Konforlu ve hızlı bir seyahat; sunan 19 Kişilik Crafter, geniş iç hacmi, konfor sunan donanımları ile küçük gruplar için ideal bir taşıma aracıdır. Minibüs sınıfının en çok tercih edilen araçlarından bir tanesi olan Crafter ile seyahatlerde vazgeçilmez araçlardandır.

Kısa ve Orta Mesafe taşımalar için ideal 27 kişilik Midibüs; Mitsubishi Prestij, sınıfının en ekonomik aracı olması nedeniyle oldukça popülerdir. Bagaj hacmi ve iç donanımı ile yolcularına sade bir konfor sunmaktadır.

Otobüs Konforunda midibüs; Isuzu Turkuaz’ın en güçlü özelliğidir. Otobüs ve Midibüs araçlarının güçlü özelliklerinin bir bileşkesidir. Geniş bagaj hacmi, dar sokaklarda manevra kabiliyeti, gibi ayrı sınıfların özelliklerini kendisinde toplamıştır. Orta ve kısa mesafe taşımacılıkta sınıfının en iyi taşıma araçlarından bir tanesidir. 31 koltuklu taşımacılığın yaratıcısı Isuzu bu alandaki liderliğini sürdürmektedir.

Midbüs taşımacılığında konforlu seyahat; arzu eden yolcular için 35 kişilik Otokar Maksi sunduğu imkanlar oldukça keyif vericidir. Çekiş gücü yüksek motoru, rahat koltukları ile kısa ve orta mesafe taşımacılıkta sınıfının en rahat araçlarından bir tanesidir.

Aerodinamik Tasarımı ile cezbedici; Aldığı uluslar arası ödüllerle tescillenmiş, modern ve aerodinamik dış görünümü, genişlik ve ferahlık hissi veren iç dekorasyonuyla dinlendirici bir atmosfer yaratan MAN Fortuna, şehirlerarası yolculuklarınızda arzu ettiğiniz “Huzur” ve “Güven”i bir arada yaşatmaya davet ediyor.
MAN Fortuna, MAN araçlarının bilinen “Güvenlik, Konfor, Sağlamlık ve Yüksek Verimlilik” gibi geleneksel niteliklerini günümüzün tüm teknolojik olanaklarını kullanarak kullanıcılarını daha yüksek standartlara taşıyor. Man Fortuna ile uzun yolculuklar size keyif verecektir.

Uzun Yolların Lideri; İlk bakıştan itibaren yolcularına farklı bir seyahat atmosferi veren yepyeni bir deneyim vaat etmekte. İç tavan yüksekliği ve genişliğiyle benzersiz ferahlık sunmaktadır.
Ergonomik hava kanalı, uçak tipi paket rafı, neon aydınlatması, koridor aydınlatması seyahatinize ayrı bir konfor ve renk katıyor. Geniş diz mesafesi en uzun yolculuklarda bile 1. kalitede konforluk sağlıyor.
Standart frens istemleri; ABS, BAS, EBS yanında motor freni, park freni ve servis freni bulunmakta. Mercedes Travego ile seyahatinizin bitmesini hiç istemeyeceksiniz.


Yorumlar

Yorum Bırak
0 Yorumlar
  • Position
  • Carist guide
  • Price
  • Quality