ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

Cami Kebir Mahallesi Cevat Şahin Sokak 671 Düzce Mekez (0)
Kişi başı / Fiyat 0

Geniş Kiralık Araç Portföyümüz İle Günlük, Haftalık, Aylık Olarak Kiralamalarda O Tur Bu Tur Farkını Yaşayın.

Aradığınız kaliteli hizmet anlayışı ve ekonomik fiyatlarımız ile çözüm ortağınız olamaya hazırız. Detaylı bilgi için: 0380 524 68 87 - 0542 524 68 87

RENT A CAR & HAVALİMANI TRANSFER

OTURBUTUR

www.oturbutur.com

OTURBUTUR

Deneyimli Kadromuz ve Konforlu Araçlarımız İle Hizmetinizdeyiz.

0380 524 68 87

www.oturbutur.com

OTURBUTUR

Her Bütçeye Uygun Araçlarımız İle Hizmetinizdeyiz.


Açıklama

OTURBUTUR ülkemizde her geçen gün büyüyen turizm sektörünün ihtiyaçları karşısında hızla yapılanan turizm taşımacılığı ve lüks araç kiralama alanında Düzce merkezli faaliyet göstermeye başlayan en genç ve dinamik şirkettir.
Günümüzde, gerek kurumsal gerekse bireysel anlamda önemli bir ihtiyaca cevap veren turizm taşımacılığı, çeşitli düzeylerde birçok firma ve taşımacı arasından yetki belgeli, kurumsal, güvenilir, profesyonel işleyişe sahip bir firma ile çalışmak, kaçınılmaz bir gereklilik halini almıştır.
OTURBUTUR gerek bireysel gerekse kurumsal müşteri taleplerine göre işinde uzman ekibi ve çözüm ortağı taşıma şirketlerinde birbirinden özel tasarımlara sahip, gerçek anlamda VIP Minibüsleri uzman sürücü ve hostesleri ile çok özel ve seçkin konuklara hizmet vermektedir.
D2 yetki belgesine sahip araçlarımız ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenen araçlar ile; iş toplantılarında, turistik gezilerde, kongre, seminer organizasyonlarda, özel günlerde, Havalimanı – Otel transferlerinde, aylık, günlük veya saatlik ihtiyaç duyduğunuz her an size ve misafirlerinize özel çözümler üreterek şehir içi ve şehirler arası hizmet vermektedir.


Yorumlar

Yorum Bırak
0 Yorumlar
  • Position
  • Carist guide
  • Price
  • Quality